חלונות שחורים

חלונות שחורים חיסכון רב באנרגיה

כיום כאשר זה ידוע שישנה צריכה בזבזנית במשרדים או בבתים של הפעלת מזגן בימי הקיץ, והחיסכון זו השאיפה של כולם וכמובן ליצור סביבה טבעית ונעימה יותר כי אין כמו אוויר טבעי. אחת מהדרכים ליצור אנרגיה טבעית של קירור היא ליצור הצללת חלונות שחורים וכך ניתן עדיין לחסוך בצורה משמעותית את חשבונות החשמל וגם לתרום יותר לבריאות שלנו ולבריאות הסביבה בנושא ההתחממות הגלובאלית. לכן הציפוי של החלונות במגן נקד קרני השמש יפחית את החום בבתים או במשרדים שלכם, וכל זאת בדרך ירוקה פשוטה ונעימה ביותר. אין חברות רבות שיעניקו לכם את השירות הזה בצורה המקצועית ביותר תוך מתן פתרון אמיתי לנושא פליטת החום, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ביותר בשוק, שמכירה את הנושא באופן יסודי כיוון שזה קשור גם לאופן הציפוי, לסוגי הזכוכיות ולכיוון של החלונות החשופים לשמש.     

חלון שחור לעלויות חסכוניות יותר

כולנו יודעים שהמזגן בקיץ דולק בבית או במיוחד במשרדים ללא הפסקה, משעות הבוקר המוקדמות ואל תוך הלילה. הגוף כבר לא מסוגל להתרגל לאוויר הצח הרגיל והנעים שניתן ליצור בסביבה מוצללת וטבעית, ופחות להשתמש במוצרי חשמל  שרק פולטים אוויר מזוהם, מקררים מדי ועלולים להפיץ וירוסים באוויר, שלא להזכיר את הרעש הכבד ברקע וכמובן את חשבונות החשמל הגבוהים שמצטברים ללא סוף. הפתרונות של הצללת חלונות שחורים באמצעות ציפויים נותנים מענה מעולה לבעיות הללו, גם יוצרים סביבת עבודה או מגורים טבעית ונעימה יותר, זה בריא יותר לא רק לסביבה אלא גם לנו, וגם חוסכים בצורה משמעותית בחשבון החשמל.  

עם החלונות השחורים ליהנות מאור בריא יותר 

המזגן שעובד במרץ בימי הקיץ החמים והלחים יוצר גם לא רק חשבונות חשמל מופרזים ויקרים אלא גם אוויר פחות נקי וכמובן רעש ולא תמיד כל אחד אוהב מזגן. אנחנו מכירים את התלונות הרבות בהפעלת מזגנים, לאחד קר מאד ולשני חם מדי וכדומה, מישהו רוצה לפתוח חלון ומישהו מתנגד והחלונות סגורים ואין שום אוורור וחשבונות האנרגיה ועלויות בזבוז החשמל הללו כידוע גבוהות מאד ואם ניתן לחסוך בצורה משמעותית את העלויות וליצור סביבה טבעית נעימה יותר, זה כמובן עדיף וזה אפשרי עם הצללה כהה של החלונות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*