סורגים שקופים

סורגים שקופים

סורגים הינם אמצעי בטיחות ובטחון חובה בכל בית. הסורגים מגנים עלינו מפני פולשים, שומרים על בטיחות ילדינו ומשפחותינו, ולעתים אף מהווים הצהרה אופנתית. למרות זאת ישנם אנשים שמכירים בצורך הביטחוני והבטיחותי אולם מסרבים להתקין סורגים. הסירוב להתקין סורגים יכול לנבוע מכמה וכמה סיבות אולם הסיבה השכיחה היא תחושה סובייקטיבית של כלא. כאילו הסורגים מהווים סוגר על אסיר או פגיעה בנוף הנשקף מהחלון או הדלת. עבור אלה נוצר הפתרון של הייחודי ומודרני של סורגים שקופים.

סורגים שקופים

סורגים שקופים מאפשרים ללכת עם ולהרגיש בלי. להיות עם כל היתרונות שמספקים סורגים, לרבות בתחום הביטחון והבטיחות אולם להימנע ממראה הסורג המותקן על החלון. הם מייצרים תחושה כאילו על החלון או הדלת לא מותקן כלום בשעה שהחלון ממוגן ומאובטח. למי שמפריע לו מראה הסורגים על החלון או מבט על הנוף מבעד הסורגים מדובר בפתרון אידיאלי. וזאת מבלי להתפשר על האיכות. סורגים אינם נופלים באיכותם מסורגים רגילים ולפעמים אף טובים מהם. אלא שלהם יתרונות רבים נוספים. שיטת ייצורם הייחודית של הסורגים השקופים והטכנולוגיה בה נעשה שימוש מאפשר לסורג שקוף לשמש גם כמעין מראה חד צדדית. הסורג מאפשר לאדם הנמצא בתוך הבית להביט ולראות מה מתרחש מחוץ לביתו מבלי שמי שנמצא בחוץ יוכל להסתכל פנימה. בנוסף, הטכנולוגיה בה מיוצרים ומאפשרת לסורגים לשמש גם כרשתות לחלונות. הסורגים מונעים כניסת חרקים וחיות אחרות כגון כלבים חתולים וציפורים וחשוב מכך, מונעת כניסת מכרסמים.

חברת קליר גארד

לחברת קליר גראד ניסיון ארוך שנים בפיתוח טכנולוגיות וביצוע התקנות סורגים מכל הסוגים, לרבות סורגים שקופים. חברת קליר גארד הינה פורצת דרך בתחום . היא עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית ובלעדית זו באופן מקצועי ומדויק המאפשר את מיקסום היתרונות של סורגים שקופים. יתרונות עיקריים אלה הם שמירה על ביטחון משפחתך וחפצייך באמצעי שווה ערך לסורגי ברזל, אולם שאינו מחרב את הנוף הניבט מחלונות ביתך. בנוסף התקנת סורג מונעים את הצורך בהתקנות נוספות כגון של רשתות למניעה כניסת מזיקים וחרקים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*